SeaClear

SeaClear bir PC tabanlı grafik çizici Windows 2000/XP/Vista/7/NT/95/98/ME. GPS ile bağlı o görüntüler mevcut konum, hız, başlık ve diğer verileri ekran. Bu grafik, yeniden konumlandırılmış ve yeni grafikler otomatik olarak yüklenen ve gerektiği gibi. Parça olabilir kayıtlı dosyası için, daha sonra gözden geçirmek ve kitap log kayıtları olabilir elle ve otomatik olarak girdi. Sınırsız sayıda yolları ve yol işaretleri oluşturulabilir ve yardımcı olmak için kullanılan bir navigasyon. Ekran alanı için grafikler, büyütülmüş ile erişilen çok fonksiyonu ile sağ fare düğmesine basın. Yakınlaştırma ile sağlanan desteği Intellimouse tekerlek. SeaClear için oluşturulan deniz mili, gezinti ama-ebilmek büyük olasılıkla var olmak kullanılmış için diğer navigasyon gerekiyor.

Şekil ve Şartları:

GPS: GPS yeteneğine sahip olmalıdır verici NMEA 0183 1.5 veya daha yüksek mesajları. Çoğu modern GPS birimleri PC ile iletişim için çalışacak. Sanal seri bağlantı noktası, USB gibi GPS birimleri ile seri sürücüler desteklenmektedir. İsteğe bağlı olarak diğer NMEA aletleri bağlı olabilir. Derinlik, Pusula, Rüzgar görüntülenir eğer mevcut. İle AIS alıcı bağlı hedefler görüntülenir ekran. On adet alma yeteneğine sahip NMEA marka ve rota veri yükleme, PC den desteklenir.
Grafikler: SeaClear II kullanır raster grafikler ve kullanabileceğiniz en BSB/KAP version 1 – 3 ve GEO/NOS ticari çizelgeleri. Şifreli çizelgeleri gibi BSB/KAP kullanılamaz. En yaygın projeksiyonlar desteklenir. Grafik datum ‘ desteklenmektedir. Kendi ekleyebilirsiniz çizelgeleri, tarama veya onları yakalamak olarak kaydetmek, PNG, BMP veya diğer yaygın biçimdir. Çarpık ve döndürülmüş çizelgeleri kalibre edilebilir. Grafik sınır ayarlanabilir azaltmak için, gerçek grafik alanı.
Güzergah: Sınırsız sayıda yolları kolayca oluşturulur. Maksimum sayıda rota nokta ile sınırlı bellek sadece. Çeşitli yolları olabilir katıldı. Parça ithal edilebilir. Cross track hata alarmı. Hesaplama git zaman, toplam git zaman, rulmanlar, direksiyon, gösterge ve çıkış NMEA.
Yol işaretleri: Sınırsız sayıda waypoint dosyaları oluşturulabilir. Maximum number of yerimi ile sınırlı bellek sadece. Birden fazla dosya birleştirilebilir. Hızlı bulun waypoint yükler göster ve merkezleri waypoint on screen.
Parçaparça kaydedilmiş dosya ve çizilen. Kaydedilmiş parça daha olabilir çizilen ve oluşturmak için kullanılan yollar.
Seyir defteri: Otomatik ve manuel kayit defteri girdilerini içine bir metin dosyası.
Language independent: En metin ve menüler olabilir kullanıcı herhangi bir dile tercüme olmadan herhangi bir özel araçlar.
Birçok dilde dahil (Documentation file ingilizce).
Diğer: NMEA Derinlik, Rüzgar, Pusula ve AIS. GPS tabanlı Giriş, Saat ve tahmini yakıt tüketimi. Gece modları ile gölgeli çizelgeleri.

 

İndirmek İçin Tıkla